شرایط و قوانین خدمات طراحی سایت

کلیه مشتریان خدمات طراحی سایت اورنگ وب موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده می باشند و پرداخت صورتحساب این خدمات به منزله قبول قوانین ذیل می باشد و در صورت نقض شرایط و قوانین و اقدام به انجام تغییرات غیرمجاز در قالب سایت و دیگر بخش های طراحی شده، سایت و قالب طراحی شده از پشتیبانی اورنگ وب خارج شده و ادامه ارائه خدمات پشتیبانی تیم طراحی منوط به تایید مدیریت اورنگ وب خواهد بود.

الف: تحویل پروژه

۱- مدت انجام پروژه:

تیم طراحی اورنگ وب طبق قرارداد صورت گرفته با مشتری فایل های طراحی ها را در اختیار قرار می دهد و سپس زمان یک هفته ای را به منظور ایرادیابی و انجام تغییرات در نظر می گیرد. شایان ذکر است درصورت اتفاقات غیرمنتظره ای مانند قطع شدن اینترنت و از این موارد، تیم طراحی اورنگ وب این حق را برای خود محفوظ می داند تا پروژه مشتری را با تاخیر تحویل دهد.

۲- اطلاعات و محتوا مورد نیاز:

مشتریان طراحی سایت باید در زمان مشخص شده اطلاعات و محتواهای مورد نیاز را به تیم طراحی تحویل دهند تا تحویل پروژه در زمان اعلام شده انجام شود. همچنین درصورت عدم تحویل به موقع محتوا مورد نیاز تیم طراحی می تواند از محتوا آزمایشی و آماده استفاده کند و تغییر این مطالب بر عهده مشتری می باشد.

ب: پشتیبانی

۳- مدت زمان پشتیبانی:

تیم اورنگ وب با توجه به نوع طراحی و تکنولوژی استفاده شده در سایت مشتری، پس از تحویل پروژه زمان پشتیبانی خود را اعلام می کند و بعد از گذشت زمان اعلام شده، درصورت نیاز و علاقه مندی، مشتری می تواند با تیم پشتیبانی وارد قرارداد پشتیبانی و نگهداری از سایت شود.

۴- موارد خارج از پشتیبانی :

مشتریان خدمات طراحی سایت موظف به حفظ و نگهداری از فایل های طراحی هستند و هرگونه تغییر در فایل‌ ها، سایت را از پشتیبانی اورنگ وب خارج می کند و تیم طراحی اورنگ وب هیچ مسئولیتی را نسبت مشکلات پیش آمده، متوجه خود نمی داند. همچنین درصورت هک شدن وبسایت و ایجاد تغییرات توسط هکرها، تیم اورنگ وب درصورت تایید مدیریت مجموعه نسبت به ترمیم و ادیت فایل های آسیب دیده اقدام می کند.

*توجه: پس از تحویل پروژه و ارسال فایل های طراحی نسبت به حفظ و نگهداری نسخه پشتیبانی از فایل های اصلی کوشا باشید، چرا که تیم اورنگ وب به دلیل حجم بالای پروژه ها، نسخه ای از پروژه شما نزد خود نگهداری نمی کند.

۵- وب سرویس:

تیم طراحی اورنگ وب تضمین کننده کیفیت طراحی سایت مشتریان است، اما درصورت وجود ایراد از هاست و یا سرور شما، هیچ مسئولیتی متوجه این مجموعه نبوده و ممکن است طراحی سایت شما را از پشتیبانی خارج کند.

ج: کنسل شدن پروژه طراحی سایت

۶- زمان اعلام انصراف:

در صورت فیلتر شدن سایت مشتریان به هر دلیلی تنها ۷ روز مهلت داده می شود که نسبت به رفع فیلترینگ اقدام و مستندات خود را به اورنگ وب (قائم هاست) ارائه دهند یا نسبت به انتقال سایت خود اقدام کنند زیرا بعد از مدت مذکور در خصوص نگهداری فایل ها و سرویس مشتری هیچ تضمینی از طرف قائم هاست وجود ندارد.

۷- بازگشت وجه:

اسکریپت هایی هستند که از سایت های مثل rapidshare ، MegaUpload و Hotfile و … فایل دانلود می کنند که معمولا مدت زیادی سرور را درگیر می کنند و موجب کاهش کارایی سرور می شوند. در صورت مشاهده این گونه فعالیت ها، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه فایل های دانلود شده از روی سرور حذف خواهند شد.

د: پرداخت هزینه طراحی

۱- صدور فاکتور:

کلیه فاکتورها ۴ روز قبل از سر رسید سرویس توسط سیستم فروش به صورت خودکار ایجاد شده و از طریق ایمیل به مشتریان اطلاع داده خواهد شد.

۳- عدم پرداخت فاکتور:

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۷ روز بعد از زمان سر رسید کلیه سرویس های مشتری کنسل شده و اورنگ وب (قائم هاست) هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.

۶- هزینه لایسنس ها:

هزینه کلیه لایسنس هایی که توسط اورنگ وب (قائم هاست) تهیه شده می بایست ۷ روز قبل از سر رسید لایسنس پرداخت گردد در غیر این صورت تمدید لایسنس توسط اورنگ وب (قائم هاست) صورت نخواهد گرفت.

تماس با ما

آدرس: تهران، مهرآباد جنوبی، ۲۰ متری شمشیری، تقاطع خیابان دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، پلاک ۲۱۵،طبقه ۶، واحد ۳۷

کدپستی: ۱۳۸۳۷۱۱۹۸۸

نماد ها و مجوز ها
تماس با ما

آدرس: تهران، مهرآباد جنوبی، ۲۰ متری شمشیری، تقاطع خیابان دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، پلاک ۲۱۵،طبقه ۶، واحد ۳۷

کدپستی: ۱۳۸۳۷۱۱۹۸۸

میزبانی وب خارج

گواهینامه SSL

سرور مجازی

نمایندگی فروش

قوانین و شرایط

نماد ها و مجوز ها

© تمامی حقوق برای اورنگ وب (قائم هاست) محفوظ است.