تغییر سرور آلمان

باسلام با توجه به ضرور بروز رسانی سیستم های سخت افزاری سرویس های هاست اشتراکی آلمان به اطلاع کلیه مشتریان سرویس میزبانی آلمان می رساند که اطلاعات کلیه مشتریان به سرور جدید منتقل شده است لذا در ... بیشتر بخوانید »

3rd اکتبر 2020
اطلاعيه مهم تاييديه ايميل

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی ناشی از عدم دریافت ایمیل های پشتیبانی، سررسید سرویس ها و دامین ها، لطفا نسبت به تایید ایمیل خود در سیستم قائم هاست اقدام ... بیشتر بخوانید »

8th Sept 2020
افزایش قیمت سرویس های قائم هاست

باسلام و عرض ادب  احتراما بدینوسیله به اطلاع مشتریان گرامی می رساند علی رغم تلاش های انجام شده توسط تیم مدیریت قائم هاست برای تثبیت قیمت سرویس ها و عدم افزایش قیمت سرویس ها از ابتدای سال 98 ... بیشتر بخوانید »

4th Sept 2020
اختلال در سرویس های ایران

با سلام و احترام خدمت مشترکین محترم خدمات قائم هاست، بنا بر اعلام دیرهنگام دیتاسنترآسیاتک مبنی بر احتمال وجود اختلال در سرویس، ممکن است بامداد جمعه 24 ام مرداد ماه 1399 بین ساعات 2 الی 7 بامداد، ... بیشتر بخوانید »

14th آگوست 2020
فعال شدن مجدد سرویس های دیتاسنتر آسیاتک

باسلام احتراما به اطلاع مشتریان محترم می رساند اختلال دیتاسنتر آسیاتک حل شده و كلیه سرویس های مشتریان مجدد در دسترس می باشد باتشكر

11th جولای 2020
قطعی در دیتاسنتر آسیاتک

ضمن سلام و احترام مشترک گرامی به دلیل قطعی سراسری در دیتاسنتر برج میلاد که ناشی از قطعی فیبر نوری شهرداری می باشد، سرویس هایی که در این دیتاسنتر میزبانی می شوند از دسترس خارج شده اند و ما در حال ... بیشتر بخوانید »

11th جولای 2020
تغییر سرویس های سرور مجازی آلمان

باسلام و عرض ادب خدمت تمامی مشتریان گرامی احتراما به اطلاع می رساند در راستای ارتقاء کیفیت سرویس سرورهای مجازی خارج از کشور سرویس های GVDS به نوع جدید از سرویس ها تبدیل شدند و دو سرویس سرور مجازی ... بیشتر بخوانید »

16th جولای 2018
افزایش قیمت سرورهای نیمه اختصاصی آلمان

باسلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند به دلیل افزایش بسیار زیاد نرخ ارز در سال جدید پس از دو سال ثبات قیمت سرورهای نیمه اختصاصی آلمان ناگذیر به افزایش قیمت این سرویس ... بیشتر بخوانید »

8th ژوئن 2018
سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود

مفتخریم بدینوسیله به اطلاع برسانیم قائم هاست سرویس جدید سرور مجازی نیمه اختصاصی ایران (VDS) خود را از تاریخ 11 فرودین ماه 1397 در 4 پلن مختلف با پهنای باند نامحدود و پورت یک گیگابیت ارائه می ... بیشتر بخوانید »

1st آوریل 2018
ارائه پهنای باند نامحدود در ایران

با کمال افتخار به اطلاع کلیه مشتریان قائم هاست می رساند در راستای تحقق سیاست افزایش کیفیت خدمات و افزایش رضایت مندی مشتریان کلیه سرویس های میزبانی و نمایندگی میزبانی وب ایران  از تاریخ 8 اسفند ... بیشتر بخوانید »

26th فوریه 2018